środa, 31 grudnia 2014

FC Dynamo Moskwa

Moi Drodzy!

Na wstępie pragnę przeprosić za długość dzisiejszego wpisu, ale mam nadzieję że wykażecie się zrozumieniem. ;)

Dziś chciałbym Wam zaprezentować paczkę, która obok proporczyka FC Barcelony podpisanego przez największe gwiazdy tego klubu oraz obok koszulki meczowej Roberta Lewandowskiego z jego odręcznym autografem jest dla mnie najcenniejszą zdobyczą. Zaprezentuję dziś paczkę z Rosji, o której wspominałem już wcześniej.

Tak jak dobrze wiecie, jakiś czas temu wysłałem prośby do wszystkich klubów z rosyjskiej ekstraklasy. Na moją wiadomość odpowiedział wtedy tylko jednak klub - Dynamo Moskwa. Trafiłem na bardzo sympatyczną osobę, która poinformowała mnie, że bardzo chciałaby wysłać mi koszulkę, ale jest to trudne do zrealizowania. Bardzo szybko zostały wysłane do mnie zdjęcia z autografami zawodników i dla mnie było to i tak już czymś dużym, fajnym. Kilka dni po otrzymaniu autografów dostałem e-mail z wiadomością, że ta pani nadal próbuje zdobyć dla mnie koszulkę i pyta o dokładny rozmiar. Było to dla mnie dużym i miłym zaskoczeniem. Mijały jednak kolejne tygodnie, a do mnie nic nie przychodziło. Aż tu nagle.. 5 grudnia przyszedł do mnie e-mail. Pani Daria napisała, że jest na poczcie i właśnie wysyła do mnie koszulkę. Koszulkę nową, meczową, Mathieu Valbueny. Z odręcznym autografem. Pani Daria poinformowała mnie, że w całej Moskwie (a co za tym idzie - w Europie i na świecie) tylko TRZY osoby mają taką koszulkę, ale tylko moja jest z podpisem.

W dalszej części mail'a wytłumaczone zostało, że Dynamo dopiero od tego sezonu współpracuje z Nike i nie mają jeszcze takich oficjalnych koszulek meczowych do sprzedaży i przez to, że trudno było ją zdobyć wszystko tak długo trwało. Pani Daria chciała pomóc, chciała aby była to najnowsza, najaktualniejsza koszulka największej gwiazdy drużyny.

Jeszcze kilka słów o Valbuenie - Mathieu seniorską karierę rozpoczął w 2004 roku gdy dołączył do Libourne. Występował tam przez dwa lata po czym przeniósł się do Olympique Marsylia. W sezonach 2006-2014 Valbeuna rozegrał 325 oficjalnych meczów dla OM. Do drużyny Dynamo Moskwa dołączył w letnim okienku transferowym 2014. W reprezentacji Francji występuje od 2010 roku i ma na swoim koncie 43 mecze dla Trójkolorowych. Mathieu Valbeuna był uczestnikiem m.in. Mistrzostw Świata 2014 rozgrywanych w Brazylii.

Dla mnie ta koszulka jest czymś takim jak dla kibica Bayernu koszulka z podpisem Robben'a, Borussii Reus'a, Barcelony Xavi'ego.

Autografy na zdjęciach, które zostały do mnie przysłane są oczywiście odręczne i są to podpisy:
Kokorin, Kuranyi, Granat, Samba, Yusupov, Smolov, Rotenberg.

Zdjęcia autografów i koszulki pozostawiam niżej.


 Osoba z którą przez kilka ostatnich miesięcy korespondowałem okazała się osobą z sercem na dłoni. W żadnym innym klubie nie spotkałem się z taką chęcią pomocy, dobrocią serca, życzliwością, zaangażowaniem jak w Dynamo Moskwa. Najszczersze i z całego serca DZIĘKUJĘ. :)7 komentarzy:

 1. Super. Szacuneczek dla kobietki, ponieważ na pewno nie każdy by się starał zadowolić kibica tak jak ona.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje
  Mógłbyś zobaczyć e-mail?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje :), interesuje mnie wymiana maila. autografyzelka.blogspot.com , wpadnij moze cie cos zainteresuje

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!
  Zapraszam do mnie na nowy post.
  http://autograph-colection-by-sebastian.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo zainteresował mnie Twój blog. Gatuluję Ci tylu autografów. Co powiesz na wzajemne dodanie swoich blogów do linek. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam serdecznie.
  Od niedawna postanowiłem zaistnieć w sieci i pokazać czym się interesuję
  a widzę, że mamy podobne zainteresowanie czyli kolekcjonowanie AUTOGRAFÓW.
  Chętnie będę promował Twoją stronę w zamian za to samo.
  Link do kanału YouTube: https://www.youtube.com/user/darekp121
  Link do bloga: http://fingerkolekcje.blogspot.com/
  FanPage: https://www.facebook.com/Fingerowo?ref=hl

  OdpowiedzUsuń