sobota, 14 marca 2015

Ostrzeżenie przed oszustem, który na Facebooku podszywa się pode mnie.

Witajcie,
Dzisiejszą notkę poświęcę na ostrzeżenie Was przed oszustem, który podszywa się pode mnie.

Dochodzą do mnie informację, że na Facebook'u osoba 'Kazik Koper' proponuje wymiany posługując się zdjęciami z mojego bloga (np. Luisa Suareza). Osoba to wysyła również link do mojego bloga podając iż jest to jej blog.

Pragnę poinformować, że nie prowadzę na portalu społecznościowym Facebook żadnego fanpage'a, a profil Kazik Koper nie należy do mnie.

Jeżeli kontaktuje się z kimś w sprawie wymiany autografów piszę tylko i wyłącznie na adres e-mail osoby, z którą chcę się wymienić. Wiadomości wysyłam ze swojego e-mail, który jest podany na moim blogu (stamirst@gmail.com).

Aktywność na moim blogu została zwieszona z końcem ubiegłego roku, chociaż cały czas napływają do mnie nowe zdjęcia z autografami, klubowe gadżety i koszulki meczowe. Aktywność została zawieszona ze względu na to, iż obecnie nie mam czasu aby o każdej nowej zdobyczy informować.

Propozycje wymiany, oszustwa i jakiekolwiek problemy ze strony 'Kazik Koper' nie mają ze mną nic wspólnego i nie biorę za nie żadnej odpowiedzialności.

Pragnę również podziękować Kacprowi, który poinformował mnie o całym tym zamieszaniu i dzięki niemu mogę wszystkich was ostrzec przed osobą, które fałszywie podaje się za mnie.

Pozostawiam zdjęcie, które otrzymałem dzięki uprzejmości Kacpra, jako dowód na zaistniały problem.

Nie dajcie się oszukać!

1 komentarz: